KONST / Litografier / Litografi 7988066
nr 798 8066
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Litografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), p. t, signerad, motivets mått: 48x32
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 december 2012
kl 18:27:12
17/12 14:51:04
17/12 17:02:46
350 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren